W tym miejscu chcemy Wam zaprezentować różne strony internetowe, youtuberów i innych działaczy, którzy aktywnie wspomagają PS Vitę. Z niektórymi współpracujemy (np. przy giveawayach), a innych po prostu doceniamy za ich działalność. Część z podanych tu mediów będzie Wam dobrze znana, a o części pewnie dopiero się dowiecie, niemniej jednak warto do nich zaglądać!


kylie

Kylie jest youtuberką, której wiele materiałów jest poświęcone grom na Vitę, chociaż zajmuje się wieloma platformami. Znajdują się wśród nich wieloodcinkowe przejścia gier czy pierwsze wrażenia. Poza tym organizuje live streamy na Twitchu.
YouTube, Twitter


psvroundup

Brytyjski blog poświęcony Vicie. Znajdziecie na nim newsy, recenzje, aktualne projekty z Kickstartera z PSV w celach i wiele innych.
WWW, Twitter


lounge2bplay2bbanner

The Vita Lounge to przypuszczalnie najstarsza i największa strona poświęcona PSV. Znajdziecie na niej wszystko, czego tylko potrzebujecie w związku z Vitą, od newsów, recenzji, testów po spis premier, wielkości gier, a także podcasty, forum i magazyn w formie PDF-u z opcją zamówienia wydrukowanego egzemplarza.
WWW, Twitter, Facebook


ypsv_banner-1024x169

Niemiecki wortal poświęcony tylko i wyłącznie Vicie. Znajdziecie tam newsy, recenzje, testy sprzętu i encyklopedię gier na PSV wydanych na zachodzie.
WWW, Twitter, Facebook