Odkąd istnieje mypsvita.pl staramy się nawiązywać różne kontakty, aby rozwinąć nasz wortal, i tym samym tworzyć dla Was więcej ciekawych treści oraz pomagać w różnych wyborach. Sklepy nadają się do tego idealnie, ponieważ to główny sposób zaopatrywania się nas wszystkich w gry oraz sprzęt. W końcu udało nam się pozyskać takiego partnera, i to dużego, a kto wie, może z czasem dojdzie coś jeszcze, na czym skorzystamy wszyscy.

play-asia-banner-szeroki

Duży sklep internetowy z Hongkongu, w którym znajdziecie wszystko, czego tylko gracz zapragnie. W jego magazynach czekają na Was gry  z różnych regionów dystrybucyjnych na wszystkie obecnie dostępne na rynku platformy oraz także na te już wycofane z rynku. Nie brakuje w nim także przeróżnych akcesoriów i samych konsol.  Znajdziecie tam też przeróżne gadżety, które rozpieszcza każdego miłośnika wirtualnej rozrywki (figurki, breloki, portfele itp.).

Jedną z zalet partnerstwa z Play-Asia.com jest kupon zniżkowy dla Was! Obniża cenę na wszystkie produkty dostępne w sklepie, czyli nie jesteście ograniczeni tylko do rzeczy związanych z Vitą. Ważną zaletą tej zniżki jest też to, że łączy się z innymi promocjami! Czyli, jeśli chcecie kupić coś, co jest właśnie przecenione, nasz kod dodatkowo obniży cenę.

play-asia_mypsvita

*Kod zniżkowy zadziała, gdy wartość zakupów przekracza $20! Niestety nie działa z Daily Deal, Weekly Special i doładowaniami, ale za to obniży cenę przy każdej innej promocji!
Jeśli planujecie zakupy powyżej 60$, dajcie nam znać przez formularz kontaktowy, często mamy kody na -5 dolarów :)

Reklamy