Witaj w vitowym bastionie – MyPSVita!

Strona, na której właśnie się znalazłeś, jest kolejnym etapem zmian na wortalu poświęconym handheldowi PlayStation Vita. Pierwsza wersja strony została założona przez Kubę Waśko 11 marca 2011 roku od razu po zapowiedzi wydania nowego sprzętu Sony, wtedy jeszcze zwanego NGP. Od tej pory kolejni redaktorzy dostarczali posiadaczom Vit newsów, recenzji oraz innych tekstów związanych z konsolką i grami na nią. Oprócz strony internetowej czytelnicy mieli również dostęp do forum, fanpejdża na Facebooku i Twittera.

Na skutek różnych zmian w 2016 roku MyPSVita weszła w kolejny etap swojej ewolucji. Na blogu znajdziesz przede wszystkim recenzje (starą bazę oraz zupełnie nowe oceny gier), natomiast na FB i Twitterze zapewnimy Ci dostęp do newsów dotyczących PSV. Pamiętaliśmy też, że ulubioną formą kontaktu czytelników był forumowy shoutbox, więc uruchomiliśmy własny kanał na Discordzie.

Od października 2017 roku piszemy również o grach na Nintendo Switch. Więcej o tej decyzji możecie przeczytać w tym oświadczeniu: klik!

Obecnie stronę tworzą:

Adam „Szponix” Gola (redaktor, webmaster)

Kamil „Quithe” Rolka (PR, redaktor)

Artur „Arst” Sordyl (redaktor, korektor)

Współpracują z nami:

KotStation i H.R Crabtree

Reklamy