Czas ogłosić wyniki naszego słiczowego konkursu urodzinowego!

Przede wszystkim chcemy podziękować za liczne zgłoszenia, a także miłe słowa, które umieszczaliście razem ze zgłoszeniami. Dzięki temu wiemy, że to, co robimy, ma sens. A teraz małe podsumowanie.

W jednym z zadań mieliście podać, na jakie gry czekacie. Z rankingu jasno widać, że ostatnie zapowiedzi wpasowały się w gusta, ponieważ na podium znalazły się dwa tytuły z Directa: Mario Tennis Aces z siedmioma głosami oraz Super Smash Bros z pięcioma, tyle samo mają też Pokemony. Czwarte miejsce ex aequo zajmują Yoshi oraz Dark Souls: Remastered. Ten ostatni tytuł to pierwsza gra w rankingu nie będąca marką Nintendo, co pokazuje, że po Słicza jednak sięga się dla exów. Reszta tytułów pozdobywała po jednym lub dwa głosy.

Z dwoma głosami:
– Crash Bandicoot N.Sane Trilogy!
– Wolfenstein: The New Order
– Octopath Traveler
– Shin Megami Tensei 5
Fire Emblem

Z jednym:
– Hollow Knight
– Shovel Knight: King of Cards
– Pillars of Eternity II: Deadfire
– Hyrule Warriors: Definitive Edition
– Battle Chasers: NightWar
– Captain Toad: Treasure Tracker
– Dragon Quest XI


Zapytaliśmy się Was również, o jakich tytułach i akcesoriach chwielibyście przeczytać u nas. Postaramy się je nadrobić i już teraz zdradzę, że nad dwoma pracujemy. Padła również propozycja testowania tanich akcesoriów z różnych portali z tanimi produktami. Tu chyba od razu możemy napisać, że raczej takich u nas nie uświadczycie, ponieważ osobiście wolimy dopłacić te kilka złotych i mieć coś porządnego, aniżeli liczyć na szczęście. Oczywiście jeśli ktoś kupi i będzie chciał coś o tym napisać, chętnie podzielimy się jego opinią.


A teraz najważniejsze –  laureaci!

1. Wojciech Gębski
2. Krzystof Dereszyński
3. Emil Kroczek
4. Przemek Kuchta
5. blaze87

I właśnie w takiej kolejności będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Gratulujemy!


A tutaj znajdziecie galerię nadesłanych na konkurs zdjęć :)


Przypominamy też, że powyższe nagrody mogliśmy Wam zaproponować tylko dzięki współpracy ze sklepem Play-Asia.com! Dzięki Waszym zakupom tam z użyciem naszego kodu zniżkowego MYPSVITA lub/i reflinkiem będziemy w stanie zrobić kolejne konkursy oraz zrecenzować jeszcze więcej gier. Więcej o Play-Asia przeczytacie tutaj.

Reklamy