I stało się, stuknęło nam siedem lat! Mimo nazwy w ofercie recenzji mamy też Słicz, więc skoro już robimy konkurs urodzinowy, to niech każda z tych platform ma swój!

Większość słiczowczów pewnie jest tu nowa i nie wie jeszcze, jak wypasione konkursy robimy. No więc proszę! Ale trzeba jeszcze do tego dodać, że zazwyczaj mamy konkretne wymogi, żeby wziąć udział w zdobywaniu nagród. Tak więc na przedsmak fotka tego, co dla Was mamy, a zaraz po niej zadania konkursowe!

słicz nagrody

Oto, co musi zawierać zgłoszenie konkursowe:

1. Zdjęcie Twojej kolekcji gier na Switcha lub konsoli, lub Twojego stanowiska gracz, itp! generalnie chodzi o fotkę, dzięki której pokażesz, jak lubisz Switcha. I może być to właśnie dzięki kupionym na niego grom, tego, jak go zmodyfikowałeś/aś czy jak i gdzie spędzasz z nim czas. Liczymy na kreatywność.

2. Podaj przynajmniej dwie zapowiedziane i wyczekiwane przez Ciebie gry na Switcha!

3. Podaj przynajmniej dwa tytuły gier lub akcesoria związane ze Switchem, których recenzje chciałbyś/łabyś u nas przeczytać! opcjonalne

Zgłoszenia należy wysłać na naszego maila – mypsvitapl@gmail.com – do niedzieli  25 marca 2018 r. do północy. W tytule należy wpisać „Switchowy konkurs na 7. urodziny!”. W treści podajcie wymagane zapowiedziane gry, ewentualnie to, co moglibyśmy zrecenzować i koniecznie wspomniane zdjęcie podpisane Waszym imieniem lub nickiem.


Spośród poprawnych zgłoszeń wylosujemy pięcioro zwycięzców. Nagrodę spośród dostępnych będziecie mogli wybrać sami, a o kolejności zdecyduje losowanie. Oto, co możecie zdobyć:

 • Splatoon 2 + grip cover – nowa gra i nakładka na gripa do Joy-Conów
 • Resident Evil: Revelations Collection – nowa gra z amerykańskiej dystrybucji
 • Batman – kopia porecenzencka
 • amiibo Fire Emblem Series Figure – Celica
 • Gripowa nakładka na Joy-Cony od Hori

Powyższe nagrody możemy Wam zaproponować tylko dzięki współpracy ze sklepem Play-Asia.com! Dzięki Waszym zakupom tam z użyciem naszego kodu zniżkowego MYPSVITA lub/i reflinkiem będziemy w stanie zrobić kolejne konkursy oraz zrecenzować jeszcze więcej gier. Więcej o Play-Asia przeczytacie tutaj.


Regulamin:

 1. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli  25 marca 2018 r. do północy.
 2. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: mypsvitapl@gmail.com
 3. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zgłoszenie. W tytule maila trzeba podać nazwę konkursu. W treści należy podać przynajmniej dwie wyczekiwane gry oraz dodać zrobione osobiście (lub z pomocą) zdjęcie pasujące do podanych wyżej wymogów, należy je też podpisać. Opcjonalne można podać gry lub akcesoria do Switcha, których recenzję chcielibyście u nas przeczytać.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone 30 marca 2018 roku na blogu w godzinach wieczornych.
 5. O kolejności wyboru nagrody decyduje losowanie. Według niej będziemy kontaktować się mailowo z wygranymi. Na odpowiedź macie 24 godziny od wysłania maila informacyjnego o dostępnych nagrodach. Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie będzie skutkował trafieniem na koniec kolejki.
 6. W razie wygranej podamy podpis użyty pod zdjęciem. Każde zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia.
 7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską listem poleconym w przeciągu tygodnia od wybory nagrody.
 8. W konkursie nie mogą brać udziału obecni i byli członkowie ekipy mypsvita.pl, jeśli nie minęło 12 miesięcy od ich odejścia. Udział mogą brać zewnętrzni współpracownicy.
Reklamy