Gdy pojawia się większe wydarzenie związane z MyPSVITA, staramy się przygotować dla Was porządny konkurs. A ponieważ właśnie stuknęła nam pińćsetna receka, mamy kolejną okazję, by to zrobić!

Tym razem zadanie będzie o wiele prostsze niż poprzednio. W końcu nie każdy lubi, potrafi czy ma czas napisać recenzję. W związku z tym:

Spełnij trzy proste warunki
i weź udział w losowaniu!

Dwa pierwsze są banalne, trzeci będzie wymagał trochę kreatywności, ale każdy oblatany w internetach bez problemu się z niego wywiąże. Oto, czego od Was chcemy:

 1. Skomentuj dowolną recenzję na blogu – wystarczy krótko przedstawić swoją opinię o wybranej grze lub, jeśli masz ją na liście do ogrania, napisz, dlaczego chcesz ją odpalić.
 2. Podaj tytuły gier, których recenzje chciałbyś/chciałabyś przeczytać – wciąż mamy wiele pozycji do zrecenzowania, więc Wasze typy pomogą nam ustalić priorytety; wystarczy już jeden tytuł, ale może być ich więcej; dozwolone są także gry np. wydane tylko w Japonii. Oczywiście najpierw sprawdźcie, czy dana gra została już przez nas opisana.
 3. Stwórz mema związanego z Vitą – memów w necie jest od groma, więc możecie wybrać sobie dowolny, musicie się tylko wykazać kreatywnością przy tworzeniu podpisu, doborze obrazka i łączeniu ich. Tekst może humorystyczny, demotywujacy itd, ale ma dotyczyć samej konsoli, którejś gry, Sony, czy czego chcecie, byle był związany z naszym hendheldem. I w miarę możliwości bez bluzgów!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy wysłać do nas maila. W tytule wpiszcie nazwę konkursu. W treści należy podać swoje PSN ID, skomentowaną grę na blogu i użyty do tego nick oraz wypisać tytuły z punktu drugiego. Do załącznika należy wrzucić plik graficzny z memem. Do udziału w losowaniu zostaną zakwalifikowane tylko te zgłoszenia, które spełnią powyższe wymogi.

Jeśli chodzi o same memy, opublikujemy je później na blogu i Fejsie, więc możecie chcieć je podpisać swoim nickiem, PSN ID czy nawet imieniem i nazwiskiem. Ale to już Wasz wybór.


Nagrody, jak zwykle w ostatnich czasach, będziecie wybierać sobie sami zgodnie z przyznaną przez nas kolejnością (w tym przypadku na podstawie większego farta w losowaniu). Do zgarnięcia są:

 • 50 dolarów na jednorazowe zakupy w Play-Asia*
 • Toukiden 2 – kod PSN EU
 • Salt and Sanctuary – 2x kod PSN EU (wersja PSV, bez aktywnego cross-buy)
 • Fairune – 2x kod PSN EU
 • The Legend of Dark Witch – kod PSN EU

* Wybrany produkt/produkty związane z Vitą (gry, akcesoria) oraz koszty przesyłki do Polski nie mogą przekraczać 50 dolarów. Jednorazowe zamówienie zostanie zrealizowane przez redakcję, więc paczka przyjdzie do niej (po ok. miesiącu). Ewentualne koszty związane z wpadką w celnym oraz późniejsze wysłanie paczki do zwycięzcy bierzemy na siebie.

Pamiętajcie, by przestrzegać wytycznych i przeczytać regulamin, bo może dojść do dyskwalifikacji Waszego zgłoszenia. Zgłoszenia konkursowe należy przysłać na mypsvitapl@gmail.com do godziny 24:00 21 maja (niedziela) 2017 roku.


Regulamin:

 1. Na zgłoszenia czekamy do  21 maja 2017 r. do północy.
 2. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: mypsvitapl@gmail.com.
 3. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zgłoszenie. W tytule maila trzeba podać nazwę konkursu. W treści należy podać swój PSN ID; tytuł skomentowanej na blogu gry i użyty do tego nick; podać, jakich gier na PSV recenzje chcesz u nas przeczytać; w załączniku dodać plik graficzny ze stworzonym przez siebie memem.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja 2017 roku na blogu w godzinach wieczornych.
 5. O kolejności wyboru nagrody decyduje losowanie. Według niej będziemy kontaktować się mailowo z wygranymi. Na odpowiedź macie 24 godziny od wysłania maila informacyjnego o dostępnych nagrodach. Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie będzie skutkował trafieniem na koniec kolejki.
 6. W razie wygranej zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację podanego PSN ID i mema wraz z użytymi danymi osobowymi w jego podpisie.
 7. W konkursie nie mogą brać udziału obecni i byli członkowie ekipy mypsvita.pl.

Nagrodę w postaci zakupów w Play-Asia możemy Wam zaproponować dzięki współpracy z tym sklepem. Pamiętajcie, że kupując tam, możecie uzyskać dodatkową zniżkę, szczegóły znajdziecie tutaj.

Kod na Toukidena 2 dostarczył wydawca gry w Europie, czyli Koei Tecmo Europe. Polecamy pilnować ich Fejsa, Tłitera i strony internetowej.

Kody na Salt and Sanctuary dostarczyło dla Was Ska Studios. Nad czym teraz pracują, nie wiemy, ale również zachęcamy do obserwacji ich Fejsa, Tłitera i strony internetowej.

Kody na Fairune i The Legend of Dark Witch otrzymaliśmy od rodzimej firmy Qubic Games! Rodacy mocno zaczęli wspierać Vitę, kilka pozycji już wydali i następne są w drodze, więc dajcie im znać, że to lubicie na ich Fejsie, Tłiterze i odwiedźcie stronę internetową.

Reklamy